arrow

 

 PREGATITOARE A

1

Baciu Luca

2

Baltsavia Savvina

3

Bește Mario-Alex

4

Buda Alexia-Andreea

5

Burceag Maria-Ioana

6

Cătană Carla-Maria

7

Cătană Mateo-Cristian

8

Covaci Darian-Mihai

9

Dicu Daria-Alexa

10

Fărcuț Carla Elisa

11

Hrenciuc Cezara

12

Jurca Denisa Anastasia

13

Kuibuș Ioan-Matei

14

Maghiar Dorin Andrei

15

Moza Radu-Mihai

16

Mureșan Sem-Marcus

17

Nica Mihai-Rareș

18

Panea Isabella

19

Pargea Alexandru-Ștefan

20

Pituț Ștefania-Maria

21

Pontoș Diana Antonia

22

Rogojan Maya-Serena

23

Selesi Ianis

24

Torjoc Sofia-Ioana

25

Vidican Darius-Florin

26

Vulturar Darius-Tudor

 

PREGATITOARE B 

1

Avram Alisia-Beatrice

2

Băican Mara-Carina

3

Bendre Natalia-Alexandra

4

Bițiș Andrada-Maria

5

Cotca Noris-Gheorghe

6

Dajka Erik-Krisztian

7

Domenichini Beatrice

8

Ene Luca

9

Ene Sara

10

Florea Maria Elisa

11

Giurcă Anton

12

Groze Dario-Casian-Ioan

13

Hoduț  Jasmine-Sarah

14

Ilău Dominic-Mihai

15

Iovan Sofia

16

Lencar Dominic Andrei

17

Lupuț David-Ionel

18

Matei Miura Sofia

19

Mercheș Marc

20

Mic-David Mihai Sebastian

21

Molnar Alexandru

22

Neneștean Gloria Maria

23

Pali David-Andrei

24

Paul Raul-Andrei

25

Pleșa Rebecca-Andreea

26

Sabău Natalia-Cristiana-Maria

27

Sălăjan Emma-Leea-Elena

28

Tămășan Elena Alexandra


CLASA a I a A 

Nr.crt.

Nume prenume

Clasa

1

Ardelean Andi-Luchian

I A

2

Băican Raluca-Gabriela

I A

3

Balaj Ianis- Alexandru

I A

4

Cazacu Ștefan Andrei

I A

5

Canpean Oana-Teodora

I A

6

Covaci Gabriel-Cristian

I A

7

Dani-Olah Ștefan-Albert

I A

8

Deli Cristina-Maria

I A

9

Furj Ema-Irina

I A

10

Goian Daria-Paula

I A

11

Grec Alessia Elena

I A

12

Indrie Matei-Andrei

I A

13

Jankay Eduard Victor

I A

14

Luncan Ariana-Nicole

I A

15

Madar Briana-Maria

I A

16

Moza Patricia-Maria

I A

17

Negrău Alexandru-Ionuț

I A

18

Petricaș Bianca-Andreea

I A

19

Popa Mario

I A

20

Purdea Denis-Alex

I A

21

Rîpanu Alecsandru Cătălin

I A

22

Roșu Sara-Alexandra

I A

23

Seica Iulia-Florina

I A

24

Sfârlea Andrei

I A

25

Teoc Carmen-Ioana

I A

26

Tomele Darius-Andrei

I A

27

Vese Fabian-George

I A

28

Susa Alexandru Ștefan

I A

CLASA a I a B

Nr.crt.

Nume prenume

Clasa

1

Avram George Patrik

I B

2

Balaș Georgia-Roberta

I B

3

Bochiș Tudor-Ștefan

I B

4

Bogdan Diana

I B

5

Boldiș Raisa-Alexia-Gabriela

I B

6

Buibaș Cristian-Paul

I B

7

Csejtei Ervin

I B

8

Dărăbăneanu Luka-Tudor

I B

9

Domian Luca-Dan

I B

10

Feher Alexandra-Ioana

I B

11

Glăvănaru Carina-Patricia

I B

12

Goldiș Andrei

I B

13

Haiaș Victor-Cozmin

I B

14

Jurca Daria-Ana-Elena

I B

15

Lakatos Giulia Maria

I B

16

Moldovan Natalia-Nicola

I B

17

Panea Mara-Ștefania

I B

18

Păcurar George-Șerban

I B

19

Pizzo Matias-Vlad

I B

20

Puie Cezar-George

I B

21

Roșca Dalia-Maria

I B

22

Ruge Denis-Alexandru

I B

23

Solyom Barbara-Roberta

I B

24

Stroescu Dragoș-Valentin

I B

25

Todea Denis Alexandru

I B

26

Trifan David Andrei

I B

27

Dehelean Iulia-Eva

I B

28

Pușcaș Iasmina

I B


CLASA a II a A

Nr. crt.

Numele și prenumele

Clasa

1

Ardeleanu Aida-Carla

II A

2

Ardeleanu Alesia-Maria

II A

3

Avram Darius

II A

4

Balint Raluca

II A

5

Chiriac Ruxandra-Siena

II A

6

Ciolac Raoul-Alexandru

II A

7

Drugaș Alexia-Ioana

II A

8

Dudaș Florin-Davis

II A

9

Ferche Lucas-Ionuț

II A

10

Gheri Sara-Ana

II A

11

Ile-Landea Daria-Andrea

II A

12

Kis Liana-Andreea

II A

13

Kovacs Erik-Andreas

II A

14

Macarie Rareș-Flaviu

II A

15

Mărcuțiu David-Ioan

II A

16

Moldovan Liviu-Mihai

II A

17

Nidermaier Denisa

II A

18

Omuț Amalia-Ioana

II A

19

Petrița Darius-Andrei

II A

20

Pop Alexia-Maria

II A

21

Pop Casian

II A

22

Sălăjan Sofia-Antonia-Maria

II A

23

Silaghi Ștefan

II A

24

Țecher Mihai

II A

25

Varga Valentina-Antonia

II A

26

Vidican Șerban-George

II A

27

Balog Oana

II A

28

Vereș Ana-Sonia

II A

CLASA a II a B

Nr. crt.

Numele și prenumele

Clasa

1

Alzbin Samyr

II B

2

Baciu Bogdan-Ionuț

II B

3

Bora Oana-Maria

II B

5

Carțiș Clara-Maia

II B

4

Cheregi Paul-Cristian

II B

6

Chirilă David-Emil

II B

7

Ciupe Andra-Lorena

II B

8

Coita Bianca-Sara

II B

9

Gaie Matei

II B

10

Gavra Maya-Patricia

II B

11

Hirțe Andrei-Călin

II B

12

Lazăr Raul-Antonio

II B

13

Lenart Ingrid

II B

14

Lucuța Sergiu-Ionuț

II B

15

Maier Lissandru-Marian

II B

16

Miclea Ștefan

II B

17

Pittaras Emmanouil

II B

18

Pop Amias-Luca

II B

19

Pop Carina-Diana

II B

20

Pop Daria-Alexandra

II B

21

Pop Paul-Teodor

II B

22

Popa Giulia-Maria

II B

23

Sas Miruna-Maria

II B

24

Sălăgean Eric-Tudor

II B

25

Urs Denis-Ciprian

II B


CLASA a III a A

Nr.crt.

Nume Prenume

Clasa

1

Albu Alexia-Rebeca

III A

2

Bărbulea Alexandra 

III A

3

Bîrs Antoniu-Alexandru

III A

4

Bodea Alexandra 

III A

5

Bulzan David Cristian

III A

6

Croitoru Cristiana 

III A

7

David Ines-Aida

III A

8

Dobocan Titus 

III A

9

Ferdoschi Bogdan-Horia

III A

10

Gheorghe Lidia-Maya

III A

11

Haiaș Mario-Luigi

III A

12

Ion Nicholas-Oliver-Cristian

III A

13

Laza Marisia-Ștefania

III A

14

Maior Dominic 

III A

15

Mezea Dan-Alexandru

III A

16

Motaș Elena-Alice

III A

17

Negruţ Lucia-Ioana

III A

18

Petraș Patrik-Cristian

III A

19

Popa Antonio

III A

20

Rittinger Nora-Maria

III A

21

Sala Cătălin-Roland

III A

22

Simuţ Albert-Mihai

III A

23

Suciu Matei Raoul

III A

24

Szabo Roberto Ioan

III A

25

Tomele Carina-Marina

III A

CLASA a III a B

Nr.crt.

Nume Prenume

Clasa

  1.  

Arendaș Antoniu-Gabriel

III B

  1.  

Benescu Richard-Bogdan

III B

  1.  

Bondar Tudor 

III B

  1.  

Buibaș Alex-George

III B

  1.  

David Adónis-Gabriel

III B

  1.  

Dărăban Casiana-Dania

III B

  1.  

Delean Andra-Paula

III B

  1.  

Dobai David 

III B

  1.  

Gal Andrei-Denis

III B

  1.  

Gancea Miriam

III B

  1.  

Ghiulai Paul-Florin

III B

  1.  

Hercz Hailey 

III B

  1.  

Klincse Rebeca-Lucia

III B

  1.  

Marta Dominique 

III B

  1.  

Moisa Alexandra 

III B

  1.  

Muhana Isac

III B

  1.  

Orda Dominic-Antonio

III B

  1.  

Pali Daria-Maria

III B

  1.  

Puștea Denis-Laurențiu

III B

  1.  

Rusu Ania-Raisa

III B

  1.  

Serte Raul-Bogdan

III B

  1.  

Stoica Vlad  Alexandru

III B

  1.  

Suciu Raul-Ianis

III B

  1.  

Suciu Tania

III B

  1.  

Tronca Vlad-Andrei

III B


pdf Elevi Iinv-primar2016-2017